Kasiu!
Oto nasz nowy blog - Twój, mój i Ewy z naszej książki.
Oczywiste jest, że nie zawsze będziemy wykorzystywać przepisy z książki, bo ja nie lubię zupy jarzynowej a Ty niektórych owoców. Na tym blogu możemy zamieszczać linki do zdrowych dietetycznych przepisów lub adresy ćwiczeń dostępnych w internecie :)
Nie będzie łatwo, ale musimy coś zmienić! Nie mieszkamy razem, więc ciężko będzie nam się wzajemnie motywować, a internet jest wszędzie. Ja 30 czerwca będę już w Anglii, ale nie odpuszczę! Stąd internet - on jest wszędzie, on będzie sposobem naszego kontaktu i źródłem wzajemnej motywacji.
Damy radę siostra! Pożegnaj się dziś z piwem wieczorem, a ja pożegnam się z czekoladą :D I jutro robimy sobie wspólny prezent na dzień dziecka :)
Trzymaj się siostra i do boju!
Never give up - stand up & fight!
Beata
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz