Aloha!
Jutro jedziemy do Coventry wieczorem, bo pojutrze mam rozmowę o 9 rano w celu przyznania mi National Insurance Number. Szukałam dziś pracy i wczoraj... Na razie lipa, nawet w McDonaldzie mnie nie chcą :(
Co do jedzenia dzisiaj to :
Śniadanie : jogobella brzoskwiniowa
Przekąska 1 : nie pamiętam <skleroza>
Obiad : kanapki z łososiem i pasztetem podlaskim z ogórkiem swieżym
Przekąska 2 : truskawki ze śmietaną i cukrem
Kolacja : pizza (zdrowo że hu hu)
Ćwiczeń brak, ale mamy zamiar jutro wstać rano i iść pobiegać z Maćkiem :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz