wtorek, 9 lipca 2013

Dzień 16 - 9 lipca - Beata

Aloha!

Jutro jedziemy do Coventry wieczorem, bo pojutrze mam rozmowę o 9 rano w celu przyznania mi National Insurance Number. Szukałam dziś pracy i wczoraj... Na razie lipa, nawet w McDonaldzie mnie nie chcą :(

Co do jedzenia dzisiaj to :

Śniadanie : jogobella brzoskwiniowa

Przekąska 1 : nie pamiętam <skleroza>

Obiad : kanapki z łososiem i pasztetem podlaskim z ogórkiem swieżym

Przekąska 2 : truskawki ze śmietaną i cukrem

Kolacja : pizza (zdrowo że hu hu)

Ćwiczeń brak, ale mamy zamiar jutro wstać rano i iść pobiegać z Maćkiem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz