sobota, 13 lipca 2013

Dzień 20 - 13 lipca

Siemano!!

Dzisiaj pierwsze od dawna ćwiczenia :) Skalpel z Ewą. Matko... Maciek dał radę zrobic cały (pozdro) xD , ja miałam 10min przerwy, bo było mi mega duszno i niedobrze... Ale tak to zaliczone zrobione :)

Z jedzenia to ja jak na razie płatki z mlekiem, a Maciej kanapeczki :) no i tona wody wypita i wypocona przed jednego i drugiego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz