wtorek, 13 sierpnia 2013

8 lipca

Jest 8 lipca, wyzwanie to samo - do dzieła. :) Musi się udać. Choć obrazek nie pomaga.


JEDZENIE
Przekąska I: kawa z mlekiem i cukrem, batonik Corny bananowy.

Na śniadanie 1,5 kawałka chleba na zakwasie + twarożek granulowany. I kawa - dziś dzień był strasznie zamulający.

Przekąska II: banan.

Obiad: ryż biały, polędwiczki z kurczaka z cebulką i sosem sojowym, brokuły i surówka z sałat.

U rodziców herbata i kawałek biszkopta oraz kawałek tortu babci - makowy z kremem kawowym.

Na kolację: kabanosy cienkie, 2 kawałki świeżego domowego chleba z masłem, kawałeczek warkocza serowego (nie ma śmieciowych dodatków) oraz piwo radler.

ĆWICZENIA
Dziś był mega upał, ponadto miałam dziś angielski, więc nie ćwiczyłam - jak wróciłam, byłam głodna, później już za późno. Ale jutro na pewno idę na rower - nie sama, więc na pewno.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz