Jest 8 lipca, wyzwanie to samo - do dzieła. :) Musi się udać. Choć obrazek nie pomaga.
JEDZENIE
Przekąska I: kawa z mlekiem i cukrem, batonik Corny bananowy.
Na śniadanie 1,5 kawałka chleba na zakwasie + twarożek granulowany. I kawa - dziś dzień był strasznie zamulający.
Przekąska II: banan.
Obiad: ryż biały, polędwiczki z kurczaka z cebulką i sosem sojowym, brokuły i surówka z sałat.
U rodziców herbata i kawałek biszkopta oraz kawałek tortu babci - makowy z kremem kawowym.
Na
kolację: kabanosy cienkie, 2 kawałki świeżego domowego chleba z masłem,
kawałeczek warkocza serowego (nie ma śmieciowych dodatków) oraz piwo
radler.
ĆWICZENIA
Dziś
był mega upał, ponadto miałam dziś angielski, więc nie ćwiczyłam - jak
wróciłam, byłam głodna, później już za późno. Ale jutro na pewno idę na
rower - nie sama, więc na pewno.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz