czwartek, 5 września 2013

Czwartek

Szczerze? Planuję kupić szosówkę - miałam kiedyś, ale została sprzedana, bo rzekomo za mało jeździłam. Właściwie nawet się na tę sprzedaż zgodziłam. Trzeba to zmienić i ja zmieniam to w tym miesiącu.

A teraz póki co trochę na wesoło:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz