JEDZONKO
Śniadanie : 4 mini paróweczki długości 5cm z kurczaka, biała bułka, porcja serka Almette naturalnego, ćwiartka papryki czerwonej, 3 plasterki ogórka świeżego i ukochana zielona herbata bez cukru.
Przekąska : koktajl truskawkowo-bananowy na maślance, z dodatkiem borówki amerykańskiej.
Obiad : z książki Ewki ( makaron pełnoziarnisty, pierś z kurczaka bez tłuszczu, sałata masłowa, papryka czerwona, pomidor, oliwa z oliwek, nalewka K&B* )
* nalewka K&B to słaba herbata z mięty rozrobiona z wodą, kostkami lodu i sokiem z całej cytryny, dosłodzona syropem z agawy
Przekąska : banan i 3 kosteczki gorzkiej czekolady
Kolacja : bułka biała, porcja Almette, ćwiartka papryki, 4 plasterki pomidora, porcja twarogu chudego i porcja żurawiny, jedno kiwi, nalewka K&B :-)
Kolację jem dość późno, ale Ewa mówi, że ważne jest o której chodzimy spać, a nie która godzina na zegarze. Ja mam zamiar iść spać za około 3 godziny, więc pora na kolacje jest idealna!!
ĆWICZENIA
rozgrzewka Mel B i Waka Waka, 30 minut ćwiczeń Ewy z książki, cooldown z Nintendo Wii Bailamos, 6 x 3 minuty zumba trening online z Nintendo Wii, wieczorkiem przed kolacją 5 minut ćwiczeń z Ewą.Never give up - stand up & fight
Beata



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz