niedziela, 2 czerwca 2013

Dzień II - Kasia

JEDZENIE

Śniadanko:) - omlet z warzywami z książki Ewy.


Jako przekąskę wciągnęłam 4 kawałki świeżego ananasa, 2 sezamki i loda wodnego a la świderek.

Obiad z książki Ewy - trochę zmodyfikowany, ponieważ zamiast dorsza dałam łososia, posmarowałam go miodem, nie dałam płatków migdałowych (nie miałam) - zamiast tego posypałam białym i czarnym sezamem. Ale przemogłam się - ugotowałam i zjadłam kaszę pęczak. No, a na pierwsze danie była zupa krem z pomidorów - rzymskich, tych, które kupiłyśmy wczoraj - wyszła rewelacyjna. Wypiłam 1,5 kieliszka wina białego rozrobionego z wodą w proporcjach 1:1. Teraz piję kawę. Zjadłam też 3-4 ziarnka kawy w czekoladzie oraz 2 orzechy w czekoladzie.



Przekąska
banan (94 g) + monte (bo polecasz ;))

Jednak zjadłam małą kolację: 4 kromki chrupkiego pieczywa z serkiem typu almette. No i przygryzłam 4 czekoladowe malutkie sticksy z czekolady - wcale nie były takie smaczne...

ĆWICZENIA

26 km rowerem - 2h 11 min, więc tempo umiarkowane
rozgrzewka według książki + ćwiczenia Ewy dzień drugi + cooldown z Wii Bailamos oraz quick cooldown http://www.youtube.com/watch?v=XewzQ9MRDh8

Padam na twarz! Ćwiczenia były ciężkie - chyba tym razem najgorsze brzuszki (bolały mnie plecy i nadal bolą) oraz ćwiczenie na korpus K06. Stoper online bardzo pomógł - ćwiczenia gnały do przodu jedno za drugim. Zmęczenie odczuwalne, ale jutro będzie lepiej!

Linki do potraw:
http://dwielewerecewkuchni.blogspot.com/2013/06/zupa-krem-z-pomidorow-z-grzankami.html
http://dwielewerecewkuchni.blogspot.com/2013/06/osos-z-sezamem-i-peczakiem.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz