poniedziałek, 10 czerwca 2013

Dzień 10 - Beata

Dzień dobry :*:*:*

No i udało się - 1/3 projektu książki Ewki za mną. 3 egzaminy za to przede mną, a nic nie umiem - Shoot Yourself!

Ps. Polecam kawałek jako źródło i dobry kop energii, przesłuchaj 3 razy wraz z teledyskiem, a nabierzesz ochoty na zdobycie niemożliwego, podbijanie świata i przezwyciężenie wszystkich słabości :**

I co najważniejsze: Z KŁÓD RZUCANYCH CI POD NOGI SPRÓBUJ ZROBIĆ MOST NAD PRZEPAŚCIĄ !!!!



JEDZONKO


Śniadanie : 4 pomidorki koktajlowe, plasterek papryki, kromka chleba ciemnego home-made, 1/4 białej bułki, porcja almette, plaster sera żółtego, herbata miętowa.



Przekąska : banan, kiwi, jabłko, odrobina pestek granatu.



Obiad :miseczka zupy jarzynowej z marchewką, brokułem i kukurydzą. Porcja tarty z ciasta francuskiego ze szpinakiem, czosnkiem, serem feta i sosem tzatziki.

Przekąska : monte, szklanka mleka

Kolacja : Sok 100% arbuzowy (arbuz + blender xD )



W między czasie : Prince Polo ;-) i kawałek ciasta z owocami mamy

ĆWICZENIA

Ewa z dnia 9 ;-) Ćwiczenia na boczki zmodyfikowałam, bo nie dawałam rady, ćwiczenia z krzesłem dają w kość, ale są mega fajne !!! Rozgrzewka Magdalenha Wii (dostępna w linkach do ćwiczeń) i cooldown Wii Bailamos. Wieczorem zrobię dzień 10. !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz