No i udało się - 1/3 projektu książki Ewki za mną. 3 egzaminy za to przede mną, a nic nie umiem - Shoot Yourself!
Ps. Polecam kawałek jako źródło i dobry kop energii, przesłuchaj 3 razy wraz z teledyskiem, a nabierzesz ochoty na zdobycie niemożliwego, podbijanie świata i przezwyciężenie wszystkich słabości :**
I co najważniejsze: Z KŁÓD RZUCANYCH CI POD NOGI SPRÓBUJ ZROBIĆ MOST NAD PRZEPAŚCIĄ !!!! ♥ ♥ ♥
JEDZONKO
Śniadanie : 4 pomidorki koktajlowe, plasterek papryki, kromka chleba ciemnego home-made, 1/4 białej bułki, porcja almette, plaster sera żółtego, herbata miętowa.
Przekąska : banan, kiwi, jabłko, odrobina pestek granatu.
Obiad :miseczka zupy jarzynowej z marchewką, brokułem i kukurydzą. Porcja tarty z ciasta francuskiego ze szpinakiem, czosnkiem, serem feta i sosem tzatziki.
Przekąska : monte, szklanka mleka
Kolacja : Sok 100% arbuzowy (arbuz + blender xD )
W między czasie : Prince Polo ;-) i kawałek ciasta z owocami mamy



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz