czwartek, 13 czerwca 2013

Dzień 13 - Beata

Hej!

Dziś w końcu wolne !!!! Jutro też, za to sobota będzie mega zabiegana. We wtorek i czwartek egzaminy, a piątek już wylatuję... Ale czas zleciał, o jeju...

JEDZENIE

Śniadanie : jajecznica z 2 jajek z szynką, ćwiartka papryki, 2 plasterki pomidora, 2 kawąłki chleba ciemnego domowego

Przekąska : 3 kostki gorzkiej czekolady, kompot domowy szklanka

Obiad :

Przekąska :

Kolacja :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz