Hej!
Dziś w końcu wolne !!!! Jutro też, za to sobota będzie mega zabiegana. We wtorek i czwartek egzaminy, a piątek już wylatuję... Ale czas zleciał, o jeju...
JEDZENIE
Śniadanie : jajecznica z 2 jajek z szynką, ćwiartka papryki, 2 plasterki pomidora, 2 kawąłki chleba ciemnego domowego
Przekąska : 3 kostki gorzkiej czekolady, kompot domowy szklanka
Obiad :
Przekąska :
Kolacja :
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz