czwartek, 13 czerwca 2013

Dzień 12 - Beata

Znowu egzaminy....

Ale jest i piosenka ;-) (jak to powiedziała moja dobra znajoma z uczelni "jebnij basem synku" xD )




JEDZENIE 


Śniadanie : Kanapka z szynką, serem, pomidorem, ogórkiem i papryką

Przekąska : banan

Obiad : gulasz z kaszą, mała porcja

Przekąska : sałatka owocowa, 3 cukierki galaretka w czekoladzie

Kolacja : kanapka z almette i jedno piwo 500ml, bo spotkałam się ze znajomymi wieczorem. Ale jestem dumna bo mieli chipsy, paluszki itd, korciło, ale niczego nie zjadłam :-)



ĆWICZENIA


Na Ewkę nie miałam czasu... Ale jest rower - moje 20 minutowe otwarcie sezonu ;-) Jutro zrobię!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz