Ale jest i piosenka ;-) (jak to powiedziała moja dobra znajoma z uczelni "jebnij basem synku" xD )
JEDZENIE
Śniadanie : Kanapka z szynką, serem, pomidorem, ogórkiem i papryką
Przekąska : banan
Obiad : gulasz z kaszą, mała porcja
Przekąska : sałatka owocowa, 3 cukierki galaretka w czekoladzie
Kolacja : kanapka z almette i jedno piwo 500ml, bo spotkałam się ze znajomymi wieczorem. Ale jestem dumna bo mieli chipsy, paluszki itd, korciło, ale niczego nie zjadłam :-)
ĆWICZENIA
Na Ewkę nie miałam czasu... Ale jest rower - moje 20 minutowe otwarcie sezonu ;-) Jutro zrobię!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz