niedziela, 2 czerwca 2013

Dzień 2 - Beata

Dzień dobry !!!!!

Dzień już wstał, kochana siostra mnie obudziła o godz.10, a ja wyskoczyłam z łóżka i zrobiłam 3 minutowe skakanie z Waka Waka, tzw. "3 minutki na pobudki" :-) i już nie jestem zaspana :p

JEDZONKO

Śniadanie : przygotowałam sobie więcej, niż zjadłam. Zauważyłam że powolne jedzenie warzyw sprawia, że szybciej staję się najedzona. Tak więc zjadłam ćwiartkę papryki, 3 liście sałaty, 4 plasterki pomidora, porcja Almette, kosteczka 3cm x 3cm twarogu białego chudego, 6 paróweczek mini z kurczaka, pół białej bułki i ukochana herbata zielona.


Przekąska : koktajl jagodowo - bananowy na maślance naturalnej, łyżeczka syropu z agawy do smaku.



 Obiad : makaron pełnoziarnisty polany miejscami sosem (jogurtem naturalnym z czosnkiem, solą i pieprzem), pierś z kurczaka z patelni grillowej bez tłuszczu, 1/4 brokuła, sałatka (liść sałaty, ćwiartka pomidora, ćwiartka papryki, sos z jogurtu naturalnego z cytryną, solą i pieprzem), nalewka K&B


Przekąska : banan i monte (które ma 100kcal)

Kolacja : Betty fitburger, czyli spód bułki białej przygrzany w tosterze, posmarowany sosem z jogurtu naturalnego, czosnku, soli i pieprzu, na to pierś z kurczaka z obiadu, grillowana ćwiartka cukinii, grillowana 1/6 papryki, plaster pomidora i jajko sadzone, góra bułki przygrzana w tosterze i posmarowana sosem. Muszę przyznać POEZJA !!! Wyszło idealnie, żółtko się jeszcze rozlało i było przesmaczne! Wpisuje do swojej książki kucharskiej jako ulubioną kolację :-)



W tak zwanym między czasie : szklanka mleka, 3 kostki gorzkiej czekolady ( 70% kakao ), nalewka K&B

ĆWICZENIA

Poranne 3 minutki na pobudki, rozgrzewka Mel B 5 minut i Wii Country Zumba, Ćwiczenia z Ewą 30 minut, cooldown z Wii Bailamos.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz