piątek, 7 czerwca 2013

Dzień 7 - Beata

Aloha!!

Właśnie stuknął nam tydzień, JUŻ TYDZIEŃ, od rozpoczęcia naszej przygody. Super, ale czas śmiga i pędzi. Motywacja mi spada, ale trzeba! Właśnie włączam stoper i zaczynam wczorajsze ćwiczenia z Ewą, bo... NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY moi Kochani :***

JEDZENIE

Śniadanie : płatki Nestle Nesquik + mleko (mała miska)

Przekąska : banan

Obiad : miseczka rosołu na wiejskiej kurze z marchewką  i odrobiną makaronu home-made, 2 naleśniki małe (średnica ok. 20 cm) z twarogiem (biały twaróg, mascarpone, odrobina śmietany i cukru pudru, truskawki świeże) polane musem ze zmiksowanych truskawek.



Przekąska : 2 białe bułki z ogniska i połowa ogniskowej kiełbaski, jedno piwo małe, 2 butelki wody (stwierdziłam, że jedno piwo na miesiąc mogę wypić)

Kolacja : 1 bułka biała, porcja Almette, połowa serka Danio truskawkowego.


ĆWICZENIA

Rozgrzewka Wii Country Dance + Ewa dzień 6 + cooldown Wii Bailamos
Co do ćwiczeń - najlepiej jak można sobie samemu ułożyć - zauważyłam, że nie wybieram najprostszych  :-) Zrobiłam najpierw 1 serię: rozgrzewka z przeskokami na boki + wypad ze squada do góry na palce + (potem na macie) deskę i unoszenie bioder w desce + (też na macie) noga z tyłu i unosimy do góry zginając (pośladki pracują!!!!). Powtórzyłam 5 razy. Seria nr 2: rozgrzewka ze skrętami na boki + martwy ciąg tj. ręce oparte na ugiętych kolanach plecy proste i obniżamy tyłek, by dotknąć palcami u rąk palców u stóp między nogami + (na macie) wyprosty na zmianę prawa ręka lewa noga, lewa ręka prawa noga + poparcie na dłoniach stopy tylko na ziemii (deska na prostych rękach) i przenoszenie nogi prawej do przodu i powrót, lewej do przodu i powrót.  Powtórzyłam 5 razy :-) Także wszystko się udało!
Mi się bardzo podoba pomysł, że sama mogę sobie ustalać trening - chyba po skończeniu programu 30dniowego zacznę sobie układać programy treningowe z książki na kolejne dni ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz