wtorek, 11 czerwca 2013

Dzień XI - Kasia

Dziś podobnie - od rana do 15:00 szkolenie, powrót do domu. Jedzenie słabe, jeśli chodzi o wartości i zdrowotność. W ramach "ćwiczeń" krótki spacer. Jutro dzień 12. z Ewą - nie ma zmiłuj! Trzeba działać! Ech...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz