Dzień po imprezie i dzień poza domem. Ech... mc'donald nie jest zdrowy.
JEDZENIE
Jajecznica z 2 jajek na śniadanie, herbata, do tego bułka z almette i pomidorki koktajlowe ze świeżą bazylią i oliwą z oliwek.
Na obiado-przekąskę: mc wrap musztardowo-miodowy + czarna herbata
Na kolację: sałatka premium (znowu mc'donald) i łódeczki ziemniaczane, herbata.
W międzyczasie: 1/3 banana, woda mineralna, kawałek tortu bezowego, 1/4 karkówki, 1/2 kubka kawy (chyba mnie dobiła).
ĆWICZENIA
Łażenie i bieganie po plaży, próby ślizgania się na falach na skimie, próby kite'owe w wodzie, sterowanie latawcem i przeciąganie po zatoce. Czaaad!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz