Dziś czułam wczorajszego kite'a. Zakwasy! Wieczorem trochę pokicałam po łące, zbierając poziomki.
JEDZENIE
I śniadanie: 1/2 bułki z serem, pomidorem i majonezem.
II śniadanie: 1/2 bułki z serem, pomidorem i majonezem (to się nazywa urozmaicenie ;)).
W międzyczasie kawa z mlekiem i odrobiną cukru.
Obiad: ryż biały z mięsem z udek kurczaka i papryką żółtą i czerwoną z sosie pomidorowym.
Do picia: herbata owocowa, woda
Kolacja: pieczywo chleb drwalski, kabanosy francuskie, papryczki słodkie nadziewane serem, salami węgierska, herbata owocowa, piwo w ilościach niewielkich.
Przekąska do filmu: plaster ananasa, poziomki.
ĆWICZENIA
No nie poćwiczyłam, ale jutro zamierzam zrobić jakieś Ewki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz