niedziela, 7 lipca 2013

Dzień 14 (patrz 7 lipca) - Beata

Dzień dobry po bardzo długim czasie!

Z racji tego, że poleciałam do Anglii i przez 2 tygodnie byłam chora, męczy mnie alergia i w ciągu 2 tygodni przeprowadziłam się najpierw z Polski do Yorku, później z Yorku do Coventry a na końcu (wczoraj) z Coventry do Wellingborough [czyli razem 3 przeprowadzki]... trochę się namęczyłam, a w sumie namęczyliśmy razem z moim Maćkiem :*:*

Zaczynam na nowo treningi koniecznie, Maciej mówi że będzie ćwiczył ze mną :) Wznowienie treningów w piątek bo nie mamy głośników i dźwięku na kompie a treningi są wtedy prawie niemożliwe...

Na dzień dzisiejszy wyglądam tak <3




Co do jedzenia dzisiaj to:

Śniadanie : herbatka bez cukru, jajecznica z 2 jajek, cebulka, kabanos i kromka chleba białego polskiego (znaleźliśmy Polski sklep na tej wiosce!!!!)

Przekąska 1: woda (bo patelnia tu jest nieziemska...)

Obiad : pierogi ruskie gotowane ze śmietaną

Przekąska 2 : płatki z mlekiem

Kolacja : brak

W między czasie : czekolada mleczna i piwo angielskie wiśniowe (dieta szał normalnie)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz