Jako że wczoraj nie było dzikiej fazy natarcia ćwiczeń, dziś powinna być. Już wczoraj sobie zaplanowałam ćwiczenia, ale nie poćwiczyłam, dziś natomiast może mi nie starczyć czasu. Jutro na szczęście jest wolny dzień, a przede mną długi weekend, więc jest szansa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz