Trochę mnie zamęczyli na studiach i nie miałam kiedy pisać. Dni się zlewają, już zaraz wyjeżdżam...
JEDZENIE
Śniadanie : bułka biała z almette i pomidorem
Przekąska : bułka z ziarnami z szynką, papryką, ogórkiem i pomidorem
Obiad : niezdrowo - McChicken z McDonalda (otworzyli nowego wyremontowanego i poszłyśmy z dziewczynami uczcić to i egzaminy)
Przekąska : banan
Kolacja : jakieś dwie krzywe kanapki :-)
W między czasie : fanta, prince polo
ĆWICZENIA
Ewka z dnia 11, rozgrzewka i cooldown co zawsze ;-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz