czwartek, 13 czerwca 2013

Dzień 11 - Beata

Witajcie...

Trochę mnie zamęczyli na studiach i nie miałam  kiedy pisać. Dni się zlewają, już zaraz wyjeżdżam...


JEDZENIE


Śniadanie : bułka biała z almette i pomidorem

Przekąska : bułka z ziarnami z szynką, papryką, ogórkiem i pomidorem

Obiad : niezdrowo - McChicken z McDonalda (otworzyli nowego wyremontowanego i poszłyśmy z dziewczynami uczcić to i egzaminy)

Przekąska : banan

Kolacja : jakieś dwie krzywe kanapki :-)

W między czasie : fanta, prince polo



ĆWICZENIA


Ewka z dnia 11, rozgrzewka i cooldown co zawsze ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz