wtorek, 4 czerwca 2013

Dzień 4 - Beata

Dzień dobry :-)

JEDZONKO


Śniadanie : mi w domku nie udało się zjeść, bo UG wzywało. Na uczelni zjadłam więc śniadanie w postaci bułki z ziarnami, szynką, serem, pomidorem i sałatą oraz nestea, niestety kupną.

Przekąska : monte

Obiad : kurczak posypany solą, pieprzem, papryką i polany cytryną, pieczony w piekarniku z odrobiną oliwy z oliwek, połowa papryki czerwonej, 1/3 pomidora, ćwiartka grillowanej cukini. Do tego jeden ziemniak gotowany i 3 liście sałaty masłowej.

Przekąska : brak

Kolacja : sushi i truskawki ^^


ĆWICZENIA

Niezliczona ilość schodów na uczelni, bieg na pociąg SKM, noszenie indeksów ( to prawie jak hantle ), ćwiczenia Ewy z książki, rozgrzewka Mel B., po ćwiczeniach Ewy - Wii Boogie Shoes, cool down 2x Wii Bailamos.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz