JEDZONKO
Śniadanie : mi w domku nie udało się zjeść, bo UG wzywało. Na uczelni zjadłam więc śniadanie w postaci bułki z ziarnami, szynką, serem, pomidorem i sałatą oraz nestea, niestety kupną.
Przekąska : monte
Obiad : kurczak posypany solą, pieprzem, papryką i polany cytryną, pieczony w piekarniku z odrobiną oliwy z oliwek, połowa papryki czerwonej, 1/3 pomidora, ćwiartka grillowanej cukini. Do tego jeden ziemniak gotowany i 3 liście sałaty masłowej.
Przekąska : brak
Kolacja : sushi i truskawki ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz