niedziela, 9 czerwca 2013

Dzień 9 - Beata

Siemano!!!

Ojeju jutro czyli zaraz 1/3 projektu Ewki za nami! Co prawda nie widzę rezultatów - dobra mini redukcja cellulitu na tyłku i jak biegam na SKM to nie odczuwam dużego zmęczenia. Ale ćwiczę dalej :-)

EFEKTY PO 9 DNIACH !!!! JUŻ WIDOCZNE !!!!!
(kliknij, aby powiększyć)




JEDZENIE


Śniadanie : 2 białe bułki, 4 pomidorki koktajlowe, ćwiartka papryki, 3 plasterki ogórka świeżego, plaster sera, plaster szynki, porcja Almette.

Przekąska : banan, mały Actimel

Obiad : grill :-) bo piękna pogoda jest - a dokładniej karkówka, pół szaszłyczka i porcja sałatki (mix sałat, czosnek, pomidory, papryka, mozarella, feta, ogórek świeży)

Przekąska : sok przecierany a'la Kubuś (marchew, jabłko banan), kawałek sernika na zimno z galaretką i owocami.

Kolacja : płatki Nestle Nesquik i mleko.


ĆWICZENIA

Ewa Ewa dzień 8 (nadrabiam zaległości :-) trzeba!) a wieczorem zrobię dzień 9 i będę na bieżąco!!! ♥ NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY!!! Widzę rezultaty i będę dalej piłować ciało na żyletę xD

1 komentarz: