Ojeju jutro czyli zaraz 1/3 projektu Ewki za nami! Co prawda nie widzę rezultatów - dobra mini redukcja cellulitu na tyłku i jak biegam na SKM to nie odczuwam dużego zmęczenia. Ale ćwiczę dalej :-)
EFEKTY PO 9 DNIACH !!!! JUŻ WIDOCZNE !!!!!
(kliknij, aby powiększyć)
JEDZENIE
Śniadanie : 2 białe bułki, 4 pomidorki koktajlowe, ćwiartka papryki, 3 plasterki ogórka świeżego, plaster sera, plaster szynki, porcja Almette.
Przekąska : banan, mały Actimel
Obiad : grill :-) bo piękna pogoda jest - a dokładniej karkówka, pół szaszłyczka i porcja sałatki (mix sałat, czosnek, pomidory, papryka, mozarella, feta, ogórek świeży)
Przekąska : sok przecierany a'la Kubuś (marchew, jabłko banan), kawałek sernika na zimno z galaretką i owocami.
Kolacja : płatki Nestle Nesquik i mleko.

Widać różnicę :) serio!
OdpowiedzUsuń