sobota, 8 czerwca 2013

Dzień VIII - Kasia

Słabo u mnie dziś z ćwiczeniami, za to sporo naprawdę spacerowałam, byłam na plaży (tam to akurat leżałam), ale teraz padam. Ćwiczeń niestety nie zrobiłam, ale jutro już na pewno!

JEDZENIE
Śniadanie: owsianka na mleku z syropem z agawy, bananem i rodzynkami

Przekąski w ciągu dnia: 2 kawałki bezowego tortu (sama robiłam) z truskawkami i borówkami amerykańskimi


Obiad: odrobina makaronu z sosem pomidorowym i mięsem mielonym (od mamy)

Kolacja: 1/2 pizzy kupionej i popitej 1,5 kufla piwa... wiem, jest źle.

ĆWICZENIA
Spacerowanie i plażowanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz